NE REINVENTĂM!

Momentan, până finalizăm noul website, anticariatul nu este funcțional. Astfel, orice solicitare trimisă prin website nu va putea fi înregistrată. Între timp, vă invităm să verificați periodic pagina noastră pentru a afla când revenim.

Pe-o gura de rai, din tara de dor

Pe-o gura de rai, din tara de dor

Pe-o gura de rai, din tara de dor

Titlu:

Pe-o gura de rai, din tara de dor

Domeniu: Carti pentru copii

Editura: Prietenii Cărţii

Autor: nespecificat

Starea cărții: Nouă

Nr. pagini: 190

Anul apariţiei: 1997

Stoc epuizat

Cristina Jinga - Pe-o gură de rai, din țara de dor, editie de lux.

”...etos și mit românesc.”

Colecția „Labirint”.

Rarisima editie (si unica, de altfel, in limba romana), legata in piele ecologica neagra, coperti cartonate, insertii aurii, ilustratii.

Recenzii
  Ne pare rau, insa aceasta carte lipseste momentan din stoc. Daca doriti sa o achizitionati, va rugam sa ne contactati utilizand formularul de contact si in cel mai scurt timp vom urgenta reinnoirea stocului cu numarul de exemplare dorite. Va multumim!
Cartea “Pe-o gura de rai, din tara de dor” a apărut la editura Prietenii Cărţii în seria de Carti pentru copii, se află în stare nouă, conține 190 pagini și poate fi comandată la cerere.
0 produse
Facebook

Acasă | Căutare | Catalog | Clienți | Contact | Informații | GDPR | Hartă site

Copyright © 2023 Librăria Cărți-Online.com
Powered by Ideea Europeană